Konsultacje nauczycieli

Imię i nazwisko nauczycielaPrzedmiotTermin
Andrzej Bembenekprzedmioty zawodoweśroda
15:10-16:05
Marta Benewiatjęzyk angielskiponiedziałek
16:05-16:50
Jarosław Błaszczykprzedmioty zawodowewtorek
15:15
Witold Bodeszajęcia ogólnorozwojoweczwartek
16:05-17:05
Marzena Bojarska-Poznańskaprzedmioty zawodowepiątek
15:15
Anna Burghardtprzedmioty zawodowewtorek
14:30
Magdalena Ciesielska-Staniewiczjęzyk angielskiczwartek
15:20-16:05
Sławomir Dąbekprzedmioty zawodowewtorek
15:20-16:05
Maciej Fafanówjęzyk angielskiczwartek
14:30-15:15
Kamila Forysiakjęzyk polskiwtorek
15:45-17:00
Magdalena Głowackamatematykawtorek 15:20-16:05
czwartek 7:15-7:55
Bogumiła Hawrylukprzedmioty zawodowewtorek
16:05-16:50
Monika Inkówprzedmioty zawodowepierwszy poniedziałek miesiąca
15:20
Andrzej Jurkowskibiologiadrugi poniedziałek miesiąca
16:05
Małgorzata Karolakprzedmioty zawodoweśroda
16:05
Mateusz Kieryłoprzedmioty zawodowewtorek
15:15-16:00
Maja Kimnesjęzyk polskiśroda
15:30-17:00
Grzegorz Klinowskiwychowanie fizycznewtorek
16:15-17:00
Mariusz Kłosowskiprzedmioty zawodoweśroda
7:25-8:05
Anna Kowalczukjęzyk niemieckiczwartek
15:20
Kamilla Konopińskainformatykaśroda
16:05-16:50
Karima Krupskaprzedmioty zawodowewtorek
15:20-17:00
Marek Kruszynajęzyk angielskidostosowany do potrzeb uczniów
Maria Kubickaprzedmioty zawodowe,
podstawy przedsiębiorczości
czwartek
15:20-16:05
Agnieszka Kujawa-Bartosikprzedmioty zawodoweponiedziałek
13:40
Anna Matusewicz-Zarzecznajęzyk niemieckiwtorek
14:30-15:15
Kinga Mikołajczyk-Kamińskaprzedmioty zawodoweśroda
16:00-16:45
Agnieszka Mokraswiedza o społeczeństwiewtorek
15:15-16:00
Andrzej Mośgeografiaponiedziałek
14:30-15:30
Paweł Murawaprzedmioty zawodowewtorek
15:20-16:05
Mariusz Osińskijęzyk polskiśroda
15:00-16:30
Joanna Panasiukjęzyk angielskiponiedziałek
16:05-16:50
Dorota Paprotnyfizyka,
chemia
czwartek
15:20-16:30
Maciej Pietschprzedmioty zawodoweponiedziałek
16:05-17:00
Daria Pilarczykjęzyk niemieckiczwartek
15:20-16:05
Andrzej Przybylakmatematykaśroda 7:05 - kl. IV TD
czwartek
15:20-16:05
Maciej Radziemskiwychowanie fizyczneczwartek
17:00-17:30
Wiesław Ragielhistoriaśroda
16:05-16:50
Katarzyna Rosadajęzyk angielskiśroda
16:05-17:00
Grzegorz Rusnakprzedmioty zawodoweponiedziałek
15:20-16:05
czwartek
8:00-8:50
Krystian Sajajęzyk polski,
historia, HiS
poniedziałek
14;30-15:15
piątek
9:00-9:45
Hanna Słomczyńskajęzyk angielskiczwartek
16:05-16:50
Anna Szabuniawychowanie fizyczneśroda
15:15-16:05
Ewa Szałkowskaprzedmioty zawodoweczwartek
14:30
Wojciech Szcześniakprzedmioty zawodoweczwartek
16:55
Robert Szpojdawychowanie fizycznewtorek
15:00
Beata Szymańskamatematykaśroda
13:40-14:25
czwartek
15:20-16:05
Małgorzata Śliwińskaprzedmioty zawodoweponiedziałek
15:20
środa
7:30
Natalia Śliwińskaprzedmioty zawodoweponiedziałek
8:00
wtorek
16:05
Agnieszka Tokarska-Osyczkaprzedmioty zawodoweponiedziałek
16:10-16:55
Sławomir Tyliszczakgeografiaponiedziałek
16:05-16:50
Ryszard Tyszerprzedmioty zawodowewtorek
15:00-16:00
Sylwia Waltergeografiaponiedziałek
15:15-16:05
Halina Weberprzedmioty zawodoweczwartek
15:15-16:00
Jacek Wróblewskimatematykawtorek
17:00-17:45
Piotr Zarzeckiwychowanie fizyczneśroda
16:05-17:05
Aneta Ziembickaprzedmioty zawodoweśroda
14:30-17:00