Zajęcia pozalekcyjne

Imię i nazwisko nauczycielaNazwa zajęć dodatkowychTermin
Marta Benewiatprzygotowanie do Olimpiady Języka Angielskiegoustalany indywidualnie
Witold Bodeszajęcia na siłowniśroda
16:05-17:05
Anna Burghardtprzygotowanie do OWiUBwtorek
16:05-17:00
Magdalena Ciesielska-Staniewiczprzygotowanie do Olimpiady Języka Angielskiegoustalany indywidualnie
Maciej FafanówSzkolny Zespół Rockowyczwartek
16:05-17:35
Kamila ForysiakKlub Filmowyustalany indywidualnie
Magdalena Głowackazajęcia dla maturzystówczwartek
11:50-12:35
Bogumiła Hawrylukprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Monika Inkówprzygotowanie do olimpiadyustalany indywidualnie
Andrzej Jurkowskiprzygotowanie do Olimpiady Wiedzy Ekologicznejponiedziałek
16:05-16:50
Młody Odkrywcapierwszy poniedziałek miesiąca
16:50-17:35
Małgorzata KarolakKoło Fotograficznewtorek
15:15-16:05
Mateusz KieryłoPrzygotowanie do OWiUBwtorek
16:05-17:00
Grzegorz Klinowskizajęcia sportowewtorek
16:10-17:00
Mariusz KłosowskiKoło Dendrologiczneustalany indywidualnie
Kamilla Konopińskaprzygotowania do Olimpiady Statystycznejustalany indywidualnie
Anna Kowalczukprzygotowanie do Olimpiady Języka Niemieckiegoustalany indywidualnie
Karima KrupskaKlub Młodego Artystywtorek
15:30-17:00
Marek Kruszynajęzyk angielskiustalany indywidualnie
zajęcia muzyczneustalany indywidualnie
Maria Kubickaprzygotowanie do konkursów i olimpiadczwartek
16:05-16:50
Wojciech Markowskiedukacja dla bezpieczeństwaponiedziałek
16:05-16:50
Kinga Mikołajczyk-Kamińskagrafikaśroda
16:00-16:45
Agnieszka Mokrasprzygotowanie do olimpiadyśroda
15:15-16:00
Andrzej Mośzajęcia dla maturzystów z geografiiwtorek
15:15-16:00
Mariusz Osińskiprzygotowanie do Olimpiady Bibliologicznej i Informatologicznejśroda
16:15-17:00
Maciej Pietschprzygotowanie do Olimpiady Geodezyjnej i Kartograficznejwtorek
15:15-15:55
Daria Pilarczykzajęcia dla maturzystów z języka niemieckiegoustalany indywidualnie
Andrzej Przybylakfakultety dla maturzystów z matematykiponiedziałek
12:45-13:30
Maciej Radziemskizajęcia sportoweczwartek
16:00-17:00
Wiesław Ragielprzygotowanie do Olimpiady Wiedzy o Bezpieczeństwie i Obronnościwtorek
15:30-16:15
Grzegorz RusnakKoło Drogowcaczwartek
8:05-8:45
Krystian Sajaprzygotowanie do Olimpiady Wiedzy o Mediachustalany indywidualnie
Anna SzabuniaWolontariatustalany w miarę potrzeb
Robert Szpojdazajęcia na siłowni,
gry zespołowe
poniedziałek
15:15-16:00
Beata Szymańskazajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas pierwszychponiedziałek
15:20-16:55
fakultety z matematykipiątek 8:00-8:45
Wioletta Szymczykprzygotowanie do Konkursu Wiedzy Psychologicznejustalany indywidualnie
przygotowanie do Olimpiady o Żywieniu i Żywnościustalany indywidualnie
Natalia Śliwińskaprzygotowanie do olimpiadustalany indywidualnie
Handmadeponiedziałek
17:00-18:00
Agnieszka Tokarska-Osyczkaprzygotowanie do olimpiadustalany indywidualnie
Sławomir Tyliszczakprzygotowanie do Olimpiady Geograficznejponiedziałek
16:05-16:40
Ryszard Tyszerprzygotowanie do konkursu
"Poznaj swoje prawa w pracy"
ustalany indywidualnie
Sylwia Walterprzygotowanie do olimpiadyponiedziałek 14:25-15:15
czwartek 14:30-15:15
Jacek Wróblewskizajęcia z matematyki dla maturzystówponiedziałek
16:15-17:00
Piotr Zarzeckizajęcia na siłowniponiedziałek
14:30-15:15